1. Zamawiający może wybrać następujące formy dostawy towaru:

Kurier DPD

do 10.00 kg20,32 zł netto24,99 zł brutto
do 15.00 kg21,14 zł netto26,00 zł brutto
do 20.00 kg24,39 zł netto30,00 zł brutto
do 31.50 kg28,46 zł netto35,01 zł brutto
do 40.00 kg60,98 zł netto75,01 zł brutto

2. Okres realizacji zamówienia wynosi 10 dni i liczony jest w pełnych dniach roboczych, pomijając soboty, niedziele i święta, które nie są liczone w terminie realizacji zamówienia. W przypadku braku towaru lub towaru na zamówienie, okres realizacji wydłuża się od 10 dni do daty podanej Klientowi w późniejszych ustaleniach, o czym Klient jest dodatkowo informowany. Wszystkie paczki są ubezpieczone do wartości przesyłki.

3. Po dokonaniu odbioru przesyłki Klient ma obowiązek w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy produkty nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół w obecności kuriera ( odpowiedni druk reklamacyjny powinien posiadać przy sobie pracownik firmy kurierskiej) oraz skontaktować się ze Sklepem. Protokół taki stanowi jedyną podstawę do uznania reklamacji.

4. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.

Jeżeli rzecz sprzedana ma zostać przesłana przez Sprzedawcę kupującemu będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy przechodzi na kupującego z chwilą jej wydania kupującemu. Za wydanie rzeczy uważa się jej powierzenie przez sprzedawcę przewoźnikowi.

5. W przypadku chęci zwrotu towaru, bez winy sprzedającego, koszty dostawy i odesłania ponosi Klient.

6. Zakupiony towar dostarczamy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 

7. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi oraz gabarytu zamówionego towaru przez Klienta.

Życzymy udanych zakupów !